RODZINNE FERIE ZIMOWE POLSKA


♦ FIRST MINUTE       ♦ BASENY TERMALNE       ♦ WŁASNY SKIBUS

Gliczarów Górny– Bukowina Tatrz.

TERMIN 15.02.2020 - 22.02.2020 

 

❄︎ ZAKWATEROWANIE    ❄︎ ATRAKCJE    ❄︎ SZKOLENIE   ❄︎ UBEZPIECZENIE    ❄︎ CENY i ZAPISY     ❄︎ DOJAZD 

Zapraszamy do Gliczarowa Górnego, jednej z  najwyżej położonych miejscowości na Podhalu i w całej Polsce, sąsiadującej z Białym Dunajcem, Bukowiną Tatrzańską i Zakopanem. Położenie na wysokości 900–1000 m.n.p.m. zapewnia piękne widoki na całe Tatry i Podhale. Można stąd obserwować panoramęTatr polskich i słowackich.

Wyciągi narciarskie, z których korzystamy położone są w miejscowościach ościennych, do których nasz niezawodny kierowca busa Pan Rakieta dowiezie bezproblemowo ☺. Pobliskie ośrodki narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej, Jurgowie czy Czarnej Górze zapewniają uczestnikom dobrze przygotowane trasy zjazdowe z pełną infrastrukturą. W większości czasu szkoleniowego korzystamy ze stacji narciarskiej Rusiń-ski ponieważ to tam warunki naturalne i specyficzny mikroklimat sprawia, że to właśnie na Rusińskim Wierchu śnieg utrzymuje się aż do wiosny, a obsługa stacji dba o dobre warunki od rana do późnego wieczora. 

 

                                                                                               PENSJONAT - Willa Szarotka
GLICZARÓW GÓRNY

Bardzo ładny, typowo podhalański pensjonat prowadzony przez rodzinę, która dba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Budynek składa się z dwóch części: starej, drewnianej oraz dobudowanej, murowanej części domu. Liczne drewniane elementy architektury podhalańskiej gustownie zdobią i efektownie oddają góralski klimat i atmosferę regionu. Bogate wyposażenie, wykwalifikowana obsługa oraz wysoka jakość oferowanych usług klasyfikują obiekt na wysokim poziomie. Pensjonat posiada parking, narciarnię, jadalnię, salę barową, bawialnię, salę konferencyjną i saunę na podczerwień. Pokoje są duże i eleganckie, a zarazem prosto urządzone, dla 2, 3, 4 osób. Każdy pokój posiada dużą łazienkę, TV, szafę, internet bezprzewodowy. Posiłki: śniadania w formie stołu szwedzkiego i obiadokolacja.

Sobota – przyjazd, zakwaterowanie od godz. 16

Obiadokolacja w dniu przyjazdu do godz. 20.00

Ramowy plan dnia (niedziela – piątek)

8.00-9.00 śniadanie
9.30 - 15.30 wyjazd do stacji narciarskiej, szkolenie narciarskie /czas wolny dla rodziców/
16.00-18.00 obiadokolacja
18.30 wyjazd na baseny termalne, kulig z ogniskiem, wieczór góralski z muzyką i poczęstunkiem, zimowe atrakcje dla dzieci i dorosłych

Sobota – śniadanie, wykwaterowanie do godz. 11 

 

 
ATRAKCJE

KULIG Z OGNISKIEM ...

... najwspaniolse kuligi, wtóre łorganizowane som po okolicy Glicarowa. Łoberzycie nojpiekniejse widoki, połobcujecie z naturom i konickami. Łognisko rozpalimy, z kiełbaską na kiju – własnymi ręcami upiececie, no i jak będziecie chcieli to i napitek się zondzie. Syćkie będą zadowoleni ☺
ZABAWY Z PSAMI I PRZEJAŻDŻKA PSIM ZAPRZĘGIEM ... (OPCJONALNIE WYCIECZKA NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH - w zależności od warunków pogodowych)
 

... program prowadzony jest przez musherów z wieloletnim doświadczeniem oraz trenera psów  i psiego psychologa. Dzieci będą mogły zapoznać się i pobawić się z psami zaprzęgowymi, zapoznać się ze sprzętem zaprzęgowym, porozmawiać na temat psów, nauczyć się ubierać szelki i zapinać psy do zaprzęgu. W programie m.in.: jak rozpoznać w jakim pies jest nastroju, kiedy i jak można głaskach psa - praktyka, kiedy do psa nie podchodzić, jak należy dbać o zdrowie i szczęście psa, pokaz wyszkolenia psa.


 BASENY TERMALNE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ ...

... termy bukowiańskie są centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabilitacyjnym, jedne z najnowocześniejszych w Europiei największe w Polsce, położone na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, z wodą termalną wydobywaną z głębokości 2700 metrów. Obiekty termalne obejmują 12 basenów,  3 zjeżdżalnie, 8 saun.

WIECZÓR GÓRALSKI, KAPELA, TAŃCE, KOLACJA, ZABAWA, KONKURSY, WESELNA GÓRALSKA WÓ....
... czyli spotkanie w formie posiady (inaczej posiadówa góralska ☺) przy tradycyjnej muzyce góralskiej. Pokaz tańca, tradycyjne smakołyki kuchni podhalańskiej i wiele wiele innych atrakcji jednego wieczoru


 
SZKOLENIE NARCIARSKIE

Made In Sport specjalizuje się w organizacji wyjazdów rodzinnych w góry oraz szkoleniem narciarsko-snowboardowym. W kadrze szkoleniowej znajdują się uprawnieni instruktorzy sportowi (uprawnienia Polskiego Związku Narciarstwa lub Ministerstwa Sportu). Pasją każdego z nich jest narciarstwo lub snowboard, a celem profesjonalne przekazanie umiejętności.

Szkolenie odbywa się każdego dnia (5 godzin) w grupach 4-7 osób pod okiem instruktorów. Podział grup dziecięcych następuje ze względu na poziom zaawansowania. Osoby uczestniczące w szkoleniu narciarskim mają zapewnioną opiekę i dojazd na stok narciarski naszymi busami. Podczas szkolenia przewidujemy dłuższą przerwę na ciepły posiłek i odpoczynek.

Na zakończenie szkolenia przewidujemy możliwość uczestnictwa naszych podopiecznych w zawodach organizowanych na zakończenie turnusu. Zawody odbywają się w piątki po wcześniejszej deklaracji chęci uczestnictwa i dokonaniu opłaty wpisowego.

     W sezonie ZIMA 2020' planujemy uruchomienie szkoleń na kilku poziomach:
      Szkolenie narciarskie dla dzieci:
        1. Poziom początkujący 0
        2. Poziom początkujący +
        3. Poziom średni
        4. Poziom zaawansowany


 


CENNIK KARNETÓW NARCIARSKICH

 

STACJA RUSIŃ-SKI

zniżki dla uczestników MADE IN SPORT 10%


Karnet 6-dniowy (ceny w sezonie 2018/2019)
osoba dorosła - 450 zł
dziecko do lat 15 - 400 zł

 

 

 


 
UBEZPIECZENIE


W przypadku wyjazdów krajowych Made In Sport nie ubezpiecza dodatkowo uczestników KL ponieważ wystarczająca opcją jest ubezpieczenie w NFZ. W cenie wyjazdu jest natomiast ubezpieczenie NNW dla każdej osoby.

 

 


 CENNIK


TERMIN 15.02.2020 - 22.02.2020
 

CENA ZA OSOBĘ DOROSŁĄ:     0000 ZŁ            ⇒   000 ZŁ - cena first minute do 30.10.2019r

 

CENY DLA DZIECI w wieku 3-15,99 lat:     0000 ZŁ            ⇒   000 ZŁ - cena first minute do 30.10.2019r

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie (śniadanie – szwedzki stół+ciepłe danie, obiadokolacja: 2 dania + deser)
 • pościel i ręczniki,
 • opłatę klimatyczną,
 • ubezpieczenie NNW,
 • udział we wszystkich atrakcjach organizowanych przez Made In Sport,
 • parking,
 • dostęp do sauny na terenie pensjonatu,
 • opiękę organizatora,
 • nagrody i upominki.

CENA NIE ZAWIERA:

 • kosztów dojazdu do Gliczarowa,
 • kosztów karnetów narciarskich i transportu na stok,
 • kosztów szkolenia narciarskiego,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej,
 • wypożyczenia sprzętu narciarskiego.

 

CENA ZA SZKOLENIE NARCIARSKIE - dzieci w wieku 3-15,99 lat    0000 ZŁ
                                                               ⇒   PROMOCJA do 30.10.2019r   - karnet narciarski dla dziecka w cenie szkolenia

CENA ZAWIERA:

 • szkolenie narciarskie w grupach 4-7 przez 6 dni w godzinach 10-15.30,
 • dojazd na stok narciarski naszym busem,
 • opiekę instruktora podczas dojazdu oraz opcjonalnie podczas przerwy na stoku.ZAPISY i INFORMACJE

Rodzinne Ferie Zimowe - jak zarezerwować?

Chcesz o coś dopytać? 

Zadzwoń 506124497 lub wyślij maila biuro@madeinsport.com.pl

Rezerwacje - skorzystaj z formularza w zakładce kontakt

 

 1. W formularzu zapytania wpisz: wybrany termin oraz liczbę i wiek uczestników oraz telefon kontaktowy, pod którym będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Wpisz także aktualny adres e-mail. Wszystkie dane możesz przesłać również mailem na adres biuro@madeinsport.pl 
 2. Zwrotnym mailem prześlemy informacje i gotowe dokumenty zgłoszenia z naliczonymi zniżkami za dzieci oraz dopłatami za np. szkolenie narciarskie.
 3. Sprawdź czy wszystkie dane na zgłoszeniu-umowie się zgadzają, podpisz umowę i odeślij na podany adres email po zeskanowaniu.
 4. Wpłać zaliczkę na podany w umowie nr konta – kwota zaliczki wyszczególniona będzie na umowie.
 5. Na około tydzień przed wyjazdem prześlemy drogą mailową informacje dotyczące wyjazdu
 6. Nie zapomnij o przygotowaniu fizycznym do wyjazdu! O wskazówki treningu przygotowującego do uprawiania narciarstwa możesz dopytać telefonicznie lub mailowo. Z chęcią doradzimy.
 7. Spakuj się i ciesz się białym szaleństwem na najlepszych rodzinnych wyjazdach narciarskich.
 8. Do zobaczenia ❄︎ ❄︎ ❄︎WAŻNE DOKUMENTY
 

Warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez MADE IN SPORT z dnia 20.09.2019

Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW w Polsce

Ogólne Warunki Ubezpieczenia KOSZTY IMPREZY TURYSTYCZNEJ Bezpieczne rezerwacje


DOJAZD
 

Samochodem: z Warszawy do Poronina (jadąc Zakopianką koniecznie jechać przez Poronin!!!), gdzie należy skręcić w lewo na Bukowinę Tatrzańską, następnie na Rondzie Klin kierować się ulicą Olczański Wierch do Gliczarowa Górnego. Podczas obfitych opadów śniegu należy pamiętać o łańcuchach, bez których dojazd może okazać sięniemożliwy.

Zimą nie należjechać krótszą drogą, którą wskazuje zazwyczaj nawigacja (przez Biały Dunajec) gdyż jest bardzo wymagająca i często oblodzona, wręcz niemożliwa do podjechania bez napędu na 4 koła!!!

PKP: pociągiem do Krakowa Głównego, a dalej autobusem Szwagropol do Bukowiny Tatrzańskiej - przystanek przy stacji kolejowej lub pociągiem do Zakopanego, a dalej autobusem regionalnym do Gliczarowa  
 


Kontakt
biuro@madeinsport.com.pl
506 124 497 600 496 292
wykonanie: ActivePage.pl