RODZINNE FERIE ZIMOWE POLSKA

                                                        
Gliczarów Górny– Bukowina Tatrz.

 ZAPRASZAMY W 2020 roku ! ! !

woj. mazowieckie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. zachodniopomorskie
 

Zapraszamy do Gliczarowa Górnego, jednej z  najwyżej położonych miejscowości na Podhalu i w całej Polsce, sąsiadującej z Białym Dunajcem, Bukowiną Tatrzańską i Zakopanem. Położenie na wysokości 900 – 1000 m. n. p. m. zapewnia piękne widoki na całe Tatry i Podhale. Można stąd obserwować panoramę Tatr polskich i słowackich.

Wyciągi narciarskie, z których korzystamy położone są w miejscowościach ościennych, do których nasz niezawodny kierowca busa Pan Rakieta dowiezie bezproblemowo ☺. Pobliskie ośrodki narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej, Jurgowie czy Czarnej Górze zapewniają uczestnikom dobrze przygotowane trasy zjazdowe z pełną infrastrukturą. W większości czasu szkoleniowego korzystamy ze stacji narciarskiej Rusiń-ski ponieważ to tam warunki naturalne i specyficzny mikroklimat sprawia, że to właśnie na Rusińskim Wierchu śnieg utrzymuje się aż do wiosny, a obsługa stacji dba o dobre warunki od rana do późnego wieczora.

 
Skocz do działu:
Szkolenie narciarski / Szczegółowy program / Atrakcje / Trasy narciarskie / Hotel / Cennik Zapisy i informacje


 

                                                                                               
 

 
SZKOLENIE NARCIARSKIE

Made In Sport specjalizuje się w organizacji wyjazdów rodzinnych w góry oraz szkoleniem narciarsko-snowboardowym. W kadrze szkoleniowej znajdują się uprawnieni instruktorzy sportowi (uprawnienia Polskiego Związku Narciarstwa lub Ministerstwa Sportu). Pasją każdego z nich jest narciarstwo lub snowboard, a celem profesjonalne przekazanie umiejętności.

Szkolenie odbywa się każdego dnia (5 godzin) w grupach 4-7 osób pod okiem instruktorów. Podział grup dziecięcych następuje ze względu na poziom zaawansowania (grupa początkująca, średnia i zaawansowana). Osoby uczestniczące w szkoleniu narciarskim mają zapewnioną opiekę i dojazd na stok narciarski naszymi busami. Podczas szkolenia przewidujemy dłuższą przerwę na ciepły posiłek i odpoczynek.

Na zakończenie szkolenia przewidujemy możliwość uczestnictwa naszych podopiecznych w zawodach organizowanych na zakończenie turnusu. Zawody odbywają się w piątki po wcześniejszej deklaracji chęci uczestnictwa i dokonaniu opłaty wpisowego.

W sezonie ZIMA 2019' planujemy uruchomienie szkoleń na kilku poziomach:
Szkolenie narciarskie dla dzieci:
1. Poziom początkujący 0
2. Poziom początkujący +
3. Poziom średni
4. Poziom zaawansowany


Szkolenie narciarskie dla dorosłych i starszych dzieci 17+:
1. Poziom początkujący 0
2. Poziom średni lub zaawansowany

 
 
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM
 

Sobota – przyjazd, zakwaterowanie od godz. 16

Obiadokolacja w dniu przyjazdu do godz. 20.00

Ramowy plan dnia (niedziela – piątek)

8.00-9.00 śniadanie
9.30 - 15.30 wyjazd do stacji narciarskiej, szkolenie narciarskie /czas wolny dla rodziców/
16.00-18.00 obiadokolacja
18.30 wyjazd na baseny termalne, kulig z ogniskiem, wieczór góralski z muzyką i poczęstunkiem, zimowe atrakcje dla dzieci i dorosłych

Sobota – śniadanie, wykwaterowanie do godz. 11

 


 
ATRAKCJE

Kulig z ogniskiem ...

... najwspaniolse kuligi, wtóre łorganizowane som po okolicy Glicarowa. Łoberzycie nojpiekniejse widoki, połobcujecie z naturom i konickami. Łognisko rozpalimy, z kiełbaską na kiju – własnymi ręcami upiececie, no i jak będziecie chcieli to i napitek się zondzie. Syćkie będą zadowoleni ☺
Zabawy z psami i przejażdżka psim zaprzęgiem ...
 

... program prowadzony jest przez musherów              z wieloletnim doświadczeniem oraz trenera psów  i psiego psychologa. Dzieci będą mogły zapoznać się i pobawić się z psami zaprzęgowymi, zapoznać się ze sprzętem zaprzęgowym, porozmawiać na temat psów, nauczyć się ubierać szelki i zapinać psy do zaprzęgu. W programie m.in.: jak rozpoznać w jakim pies jest nastroju, kiedy i jak można głaskach psa - praktyka, kiedy do psa nie podchodzić, jak należy dbać o zdrowie i szczęście psa, pokaz wyszkolenia psa.


 

 

Terma Bukowina Tatrzańska ...

... termy bukowiańskie są centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabilitacyjnym, jedne z najnowocześniejszych w Europiei największe w Polsce, położone na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, z wodą termalną wydobywaną z głębokości 2700 metrów. Obiekty termalne obejmują 12 basenów,  3 zjeżdżalnie, 8 saun.
Wieczór góralski....
... czyli spotkanie w formie posiady (inaczej posiadówa góralska ☺) przy tradycyjnej muzyce góralskiej. Pokaz tańca, tradycyjne smakołyki kuchni podhalańskiej. 

 

 


 
PENSJONAT - Willa Szarotka

 


Bardzo ładny, typowo podhalański pensjonat prowadzony przez rodzinę, która dba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Budynek składa się z dwóch części: starej, drewnianej oraz dobudowanej, murowanej części domu. Liczne drewniane elementy architektury podhalańskiej gustownie zdobią i efektownie oddają góralski klimat i atmosferę regionu. Bogate wyposażenie, wykwalifikowana obsługa oraz wysoka jakość oferowanych usług klasyfikują obiekt na wysokim poziomie. Pensjonat posiada parking, narciarnię, jadalnię, salę barową, bawialnię, salę konferencyjną i saunę na podczerwień. Pokoje są duże i eleganckie, a zarazem prosto urządzone, dla 2, 3, 4 osób. Każdy pokój posiada dużą łazienkę, TV, szafę, internet bezprzewodowy. Posiłki: śniadania w formie stołu szwedzkiego i obiadokolacja.

 


CENNIK
 

CENA ZAWIERA: 

osoba dorosła

 • nocleg i wyżywienie (śniadanie – szwedzki stół+ciepłe danie, obiadokolacja: 2 dania + deser),
 • opłatę klimatyczną,
 • ubezpieczenie podróżne,
 • udział we wszystkich atrakcjach organizowanych przez Made In Sport (wyjazd i wstęp na baseny termalne Bukovina, kulig z ogniskiem, wieczór góralski z muzyką na żywo i kolacją),
 • parking,
 • dostęp do sauny,
 • nagrody i upominki.

 

CENA ZAWIERA: 

dzieci w wieku 3-14 lat

 • nocleg i wyżywienie (śniadanie – szwedzki stół+ciepłe danie, obiadokolacja: 2 dania + deser),
 • opłatę klimatyczną,
 • ubezpieczenie podróżne,
 • transport na stok,
 • szkolenie narciarskie z instruktorami w grupach 4-7 osób,
 • udział we wszystkich atrakcjach organizowanych przez Made In Sport (wyjazd i wstęp na baseny termalne Bukovina, kulig z ogniskiem, wieczór góralski z muzyką na żywo i kolacją, szkolenie i zabawa z psami husky) 
 • nagrody i upominki.

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • kosztów dojazdu,
 • kosztów karnetów narciarskich i transportu na stok (dla dorosłych),
 • kosztów szkolenia narciarskiego (dla dorosłych),
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej,
 • wypożyczenia sprzętu narciarskiego.

 

CENNIK KARNETÓW NARCIARSKICH (CENY ORIENTACYJNE)

 

STACJA RUSIŃ-SKI

zniżki dla uczestników MADE IN SPORT 10%

 

 

RODZAJ KARNETU

DOROŚLI

MLODZIEŻ DO 15 LAT

4 DNI

 

 

5 DNI

 

 

6 DNI

450

400

ceny obowiązywały w sezonie 2018/2019
ZAPISY i INFORMACJE
 

tel. 506124497, 600496292

e-mail: biuro@madeinsport.com.pl


 

UMOWA ZGŁOSZENIA    Polska Ferie 2019_SZAROTKA_pobierz

 
WAŻNE DOKUMENTY

Warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez MADE IN SPORT od 20.09.2018 r.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW w Polsce

Ogólne Warunki Ubezpieczenia KOSZTY IMPREZY TURYSTYCZNEJ Bezpieczne rezerwacje
  
 


Kontakt
biuro@madeinsport.com.pl
506 124 497 600 496 292
wykonanie: ActivePage.pl