O NAS

Team Made In Sport zajmuje się organizowaniem aktywnego spędzania wolnego czasu dla wszystkich chętnych bez względu na wiek, płeć oraz sprawność ruchową.

Od 10 lat organizujemy rodzinne wyjazdy na narty ze specjalnym programem dla rodzin, w którym zapewniamy rodzicom chwile dla siebie, podczas gdy ich zuchy bawią się i uczą pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów i absolwentów AWF.
Nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Kochamy sporty zimowe, więc jesteśmy zaangażowani i robimy to z pasją. Zarazimy Was miłością do białego szaleństwa! 
 
Prowadzimy wyjazdy bo lubimy podróżować w towarzystwie, nawiązywać nowe znajomości, bawić się poprzez sport. Nie jesteśmy dużym biurem podróży, my jesteśmy po prostu organizatorami rodzinnych wyjazdów, które cieszą nas tak samo jak uczestników. Uśmiech na twarzach dzieci, wieczorne integracje, wspólne kibicowanie dzieciom podczas ich pierwszych zmagań z narciarstwem, czy spontaniczne górskie wyprawy na szlak.
 
Promujemy i zachęcamy wszystkich do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Namawiamy aby w dzisiejszym cyfrowym świecie, pełnym prawie nieograniczonych możliwości, nie zapominać o aktywności=zdrowiu.
Dobrze wiemy, ile radości i pięknych wspomnień przynosi aktywny wypoczynek w cudownie zaśnieżonych Tatrach czy alpejskich Dolomitach. Od lat organizujemy wyjazdy, które na długo zapadają w pamięć  i to ze szczegółami: np. że pewnej nocy w 2015 roku wiatr wiał z zachodu J
Oferujemy rodzinne wczasy w klimatycznych górskich wioskach, wsparcie instruktorów, integrację podczas wieczornych imprez.
Po prostu wyjątkowe wyjazdy w konkurencyjnych cenach
 
Zapraszamy na:
 

AKTYWNE
 

ZORGANIZOWANE
 

RODZINNE
 
 wyjazdy zimowe w góry!
 
  
 


Kontakt
biuro@madeinsport.com.pl
506 124 497 600 496 292
wykonanie: ActivePage.pl