♦ FIRST MINUTE     ♦ BASEN      ♦ HOTELOWY SKIBUS      ♦ MINICLUB

VAL DI SOLE

FOLGARIDA-MARILLEVA
MADONNA DI CAMPIGLIO

08.02 – 15.02.2020


Najlepsze wyjazdy na narty do Val di Sole dla rodzin
Dolina Słońca to idealne miejsca na wyjazdy na narty z dziećmi. Urozmaicone trasy narciarskie, rewelacyjna infrastruktura i gwarantowane słońce. Jeden z najbardziej znanych kurortów narciarskich – Val di Sole (Dolina Słońca) położony jest w zachodniej części Trydentu i otoczony malowniczymi masywami górskimi, jak Dolomity Brenta, masyw Adamello oraz Orlet. Val di Sole to wyśmienite miejsce na wyjazd na narty z dziećmi. Również o niezwykłej atrakcyjności wyjazdów narciarskich do Val di Sole decydują wyjątkowe warunki pogodowe. Średnio na 10 dni 8 jest słonecznych, a śnieg utrzymuje się tu przez znaczną część roku, co stwarza doskonałe warunki na narty. Pogoda w Val di Sole nigdy nie zawodzi. Dołącz do Rodzinnych Ferii Zimowych i skorzystaj  z oferty wyjazdu przygotowanego specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi.

HOTEL ARISTON MONCLASSICO ***

Hotel Ariston*** to typowy górski hotel. niewielki obiekt, który oferuje doskanale usługi i miłą atmosferę. Hotel znajduje się w spokojnej miejscowości Monclassico (odległość od stacji Daolasa ok 5km), w którym jest 35 pokoi, restauracja i bar. Hotel oddaje do dyspozycji gości: salon z telewizorem, narciarnię, pokój dla dzieci wraz z mini clubem, strefę wellness z wewnętrznym basem, łaźniami i zewnętrznym jacuzzi. Dodatkowe udogodnienia to m.in.: winda, prywatny parking, internet bezprzewodowy na terenie całego obiektu, a także prywatny transport na stok. Kucharz Hotelu Ariston zaprasza na śniadania w formie bufetu oraz na obfite obiadokolacje z potrawami kuchni lokalnej i międzynarodowej. Dla gości każdego dnia przygotowywane są różnorodne pozycje dań do wyboru z listy, bufet sałatkowy i deser. Pokoje są zadbane, czyste i wygodne, dla 2, 3, 4 i 5 osób. Każdy pokój posiada łazienkę z suszarką, szafę i TV. Większość pokoi z balkonami.

WELLNESS & SPA

Strefa wellness w Hotelu Ariston oferuje wiele możliwości, aby odpocząć i zregenerować się po wyczerpującej jeździe na nartach. Znajdziesz tam: kryty basen, zewnętrzne jacuzzi, prysznic z hydromasażem, sauna fińska, tropikalny prysznic z naturalnym olejkiem z marakui, zimny prysznic z naturalnym olejkiem mentolowym, strefa relaksu z muzyką.

MINICLUB

Codzienne animacje w Mini Clubie dla dzieci . Dużo zabaw rozwijających u dzieci kreatywność oraz zabaw, które uświadamiają dzieciom ochronę i dbanie o przyrodę i środowisko. Dzieci bawią się farbami, malują na papierze, robią odbitki, zabawy z papierem, robienie kwiatów z plastikowych butelek, marionetek oraz solonego ciasta, warsztaty kulinarne: sałatka z owoców, szaszłyki z owoców, oraz przygotowywanie ciasta na herbatniki, pizze. Wieczorem dyskoteka dla dzieci☺

RAMOWY PLAN DNIA

sobota
przyjazd, zakwaterowanie od godz. 16.00
obiadokolacja w dniu przyjazdu
niedziela – piątek (ramowy plan dnia)
08.00 – 09.30  śniadanie
09.30 – 10.00  zbiórka na parkingu przed hotelem (narciarze powinni posiadać kompletny sprzęt narciarski !!!), wyjazd na stok
10.00 – 16.00  szkolenie narciarskie /czas wolny dla rodziców/ przerwa na lunch ok. 12.30
15.45 – 16.15  zbiórka na parkingu przed stacją narciarską w wyznaczonym miejscu, powrót do hotelu
19.00 – 20.45  obiadokolacja
sobota
wykwaterowanie do godz. 10.00
śniadanie 08.00 – 9.30

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Made In Sport specjalizuje się w organizacji wyjazdów rodzinnych w góry ze szkoleniem narciarskim. W kadrze szkoleniowej znajdują się uprawnieni instruktorzy sportowi (uprawnienia Polskiego Związku Narciarstwa lub Ministerstwa Sportu). Pasją każdego z nich jest narciarstwo lub snowboard, a celem profesjonalne przekazanie umiejętności. Szkolenie odbywa się każdego dnia (5 godzin) w grupach 4-7 osób pod okiem instruktorów. Podział grup dziecięcych następuje ze względu na poziom zaawansowania. Osoby uczestniczące w szkoleniu narciarskim mają zapewnioną opiekę i dojazd na stok narciarski naszymi busami. Podczas szkolenia przewidujemy dłuższą przerwę na ciepły posiłek i odpoczynek.

REGION NARCIARSKI

MADONNA DI CAMPIGLIO Jedna z najsłynniejszych stacji narciarskich w Alpach. Wyciągi i trasy położone są na zboczach Masywu Brenta, a po drugiej stronie doliny Masywu Presanella. W najniższym punkcie doliny obydwa systemy tras łączą się ruchomą taśmą dzięki czemu można przemieszczać się pomiędzy nimi. Najdłuższy przejazd (Groste- Madonna) to niemal 8000 m, licząc niemal płaską końcówkę. Strona wschodnia – Masyw Brenta, (Grosste 2444 m n.p.m.): trasy dłuższe i wyżej położone (różnica wzniesień ok. 900 m). Większość tras łagodnych i szerokich. Strona zachodnia- Masyw Pressanella, Paradalago 5 Laghi – trasy o większym stopniu trudności. Ta część stacji narciarskiej połączona jest wyciągiem z obszarem Val di Sole (Folgarida). Trasy łatwe 25 km, trasy średnie 20 km , trasy trudne 7 km ,razem ok 52 km tras zjazdowych wyciągi orczykowe 2,wyciągi krzesełkowe 13,gondole i koleje linowe 5 przepustowość 32.000os/h MARILLEVA/FOLGARIDA Nowoczesna stacja narciarska, oferująca szeroki wybór doskonale przygotowanych tras narciarskich. Z dołu doliny (Marilleva 900 ) kursuje gondola, można także podjechać autem do wyżej położonych stacji narciarskich Marilleva 1400 i Folgarida 1300 i 1400. Powyżej dominujące wyciągi krzesełkowe, które docierają na trzy położone obok siebie szczyty 2092-2179 m n. p. m. Zaletą ośrodka Marilleva -Folgarida jest połączenie z siecią wyciagów i tras z Madonna di Campiglio. Trasy łatwe 20 km, trasy średnie 30 km,trasy trudne 13 km, razem ok 63 km tras zjazdowych wyciągi orczykowe 5,wyciągi krzesełkowe 14,gondole i koleje linowe 7 przepustowość 32.000os/h

MAPA REGIONU Madonna di Campiglio

MAPA REGIONU Folgarida-Marilleva

CENNIK WŁOCHY Termin 08.02-15.02.2020

CENA ZA OSOBĘ DOROSŁĄ:    519 € ⇒ 499 €  – cena first minute do 30.10.2019r
CENY DLA DZIECI w wieku 15-18,99 lat:    363 €  ⇒ 349 €  – cena first minute do 30.10.2019r
CENY DLA DZIECI w wieku 3-13,99 lat:     311 € ⇒ 299 €  – cena first minute do 30.10.2019r
CENA ZA SZKOLENIE NARCIARSKIE – dzieci w wieku 6-15,99 lat:  1.400 zł ⇒ 1.200 zł  – cena first minute do 30.10.2019r

 

CENA ZAWIERA:
•zakwaterowanie
• wyżywienie (śniadanie – szwedzki stół+ciepłe danie, obiadokolacja: 2 dania + deser)
• transport na stok hotelowym busem
• wstęp do Wellness
• miniclub
• udział we wszystkich atrakcjach organizowanych przez Made In Sport
• parking
• ubezpieczenie NNW
• opiekę organizatora
• nagrody i upominki

 

CENA NIE ZAWIERA:
• kosztów dojazdu do Monclassico
• opłaty klimatycznej oraz napojów do obiadokolacji – płatnej bezpośrednio w recepcji hotelu
• kosztów karnetów narciarskich
• kosztów szkolenia narciarskiego
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej
• wypożyczenia sprzętu narciarskiego

 

Każdy uczestnik wyjazdu jest obligatoryjnie ubezpieczany w SIGNAL IDUNA S.A. w wariancie, który zawiera zwyżkę za amatorskie uprawianie sportów zimowych na okres ważności skipassu (6 dni). Ubezpieczenie obowiązuje w trakcie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

KL z assistance: 10.000 EUR

NNW 15.000 PLN

OC (odpowiedzialność cywilna związana z uprawianiem narciarstwa) 30.000 EUR

 

Przed wyjazdem warto również wyrobić kartę EKUZ – EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO. Z doświadczenia wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

Inne opcje ubezpieczenia oferowane przez Signal Iduna

Warianty ubezpieczeń Suma ubezpieczenia w poszczególnych ryzykach Wariant podstawowy + ochrona rozszerzona o Sporty Zimowe (kod SZ*) Wariant podstawowy + Sporty Zimowe (kod SZ*) i choroby przewlekłe (CP**)
KL Koszty leczenia wraz z assistance NNW następstwa nieszczęśliwych wypadków BP bagaż podróżny SS sprzęt sportowy OC odpowiedzialności cywilnej związana z uprawianiem narciarstwa
10.000 EUR 15.000 PLN —– —– 30.000 EUR w cenie wyjazdu 60 PLN
20.000 EUR 15.000 PLN 2.000 PLN 3.000 PLN 30.000 EUR 40 PLN 80 PLN
30.000 EUR 15.000 PLN 2.000 PLN 3.000 PLN 30.000 EUR 50 PLN 90 PLN

 

UWAGA! Za naszym pośrednictwem możesz też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Opcja ta jest dostępna tylko podczas generowania umowy podczas rezerwacji. Możesz także wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji we własnym zakresie.

 

CENA ZAWIERA:
• szkolenie narciarskie w grupach 4-7 przez 6 dni w godzinach 10-15.30
• dojazd na stok narciarski hotelowym busem
• opiekę instruktora podczas dojazdu oraz opcjonalnie podczas przerwy na stoku
PROMOCJA DO 30.10.2019 szkolenie narciarskie w cenie 1200 PLN

 

Będziemy korzystać ze stoków narciarskich Folgarida i Marilleva – skilift Daolasa.

Dodatkowo przewidujemy – dla chętnych narciarzy – skorzystanie z ośrodka narciarskiego Madonna di Campiglio (skipass Folgarida Marilleva Pejo with 2 days Skiarea). Trasy na poszczególnych stokach będziemy dobierać w zależności od zaawansowania grupy szkoleniowej.

Wyciągi otwarte w godz.: 8.30 – 16.30, lodowiec Pejo do 16.45.

 

Karnet 6 dni Folgarida-Marilleva Folgarida-Marilleva-Pejo

+ 2 dni Madonna di Campiglio

Superskirama
Adult – dorosły 230 € 265 € 303 €
Junior ur. po 30.11.2003 161 € 186 € 212 €
Child ur. po 30.11.2011 gratis gratis gratis

 

Region Folgarida – Marilleva oferuje następujące rodzaje skipassów:
• Skipass podstawowy „Folgarida Marilleva” – uprawniający nas do poruszania się po stokach Folgaridy i Marillevy .
• Skipass rozszerzony „Folgarida Marilleva – Pejo” – dodający do naszej mapy stoki Pejo oraz Madonna di Campiglio  przez 2 dni z czego stoki Folgaridy , Marillevy , Madonny di Campiglio  połączone są w całości stokami i wyciągami.
• Skipass roszerzony „Superskirama” – pozwala nam na korzystanie z powyższych stoków oraz: Ponte di Legno-Tonale-Presena, Monte Bondone, Andalo-Fai della, Paganella i Folgaria-Lavarone, Pinzolo
Rozróżniamy:
• Karnety Męskie i Damskie ( dla dorosłych)
• Karnety Junior Męskie i Damskie
• Dla dziewczynek i chłopców urodzonych po 30.11.2003r.
• Karnet Children
• Skipass przysługujący dzieciom urodzonym po 30.11.2011r. Darmowy dla dzieci, których opiekunowie wykupili dla siebie skipass na przynajmniej 2 dni w tym samym terminie.

Trentino – Monclassico

Miejscowość Monclassico znajduje się 50 km od autostrady Autostrada del Brennero A22. Po zjeździe na San Michele all’Adige, należy się kierować SS43 della Strada Statale Valle di Non, a następnie SS42 Strada Statale del Tonale. Następnie w kierunku Passo Tonale.Przed wybraniem trasy dojazdu na miejsce prosimy o sprawdzenie przepisów drogowych w poszczególnych krajach, przez które będzie przebiegać trasa dojazdu. W szczególności należy zwrócić uwagę na:
1) obowiązkowe wyposażenia auta (łańcuchy, opony zimowe, apteczka, kamizelki odblaskowe, przewóz sprzętu narciarskiego, foteliki dla dzieci)2) opłaty za drogi i autostrady: winiety Austria, Słowacja, Czechy, we Włoszech opłaty na bramkach, dodatkowe płatne są niektóre alpejskie tunele oraz przełęcze np. Brennero 9 €3) zwracajcie koniecznie uwagę na wzmożony ruch podczas zmiany turnusów w okresie feryjnym, w szczególności utrudnienia w ruchu – korki tworzą się na granicach państw oraz przy zjeździe z przełęczy Brennero !4) i nie zapomnij o sprawdzeniu stanu technicznego auta :)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

wyślij zgłoszenie lub zapytanie

  • gallery_2_20160120_1224345300
  • pool-interno-04
  • family-comfort-4
  • family-comfort-2
  • economy-2
  • comfort-1
  • image6
  • alpy (22)
  • IMG_5302